Autorzy

Za blogiem stoi ekipa z One2tribe z prawie 20-letnim doświadczeniem w grach, gamifikacji, programach motywacyjnych i rozwojowych. Liczymy jednak, że z czasem dołączą do nas inni szaleńcy. Zapraszamy.

Na zdjęciu od lewego-górnego rogu:

  • Ula Rudzka-Stankiewicz - psycholożka, szefowa konsultingu One2tribe a także trenerka zajmująca się rozwojem zespołów. Pracę zaczynała w dużych korporacjach (Sodexo, Polbank EFG, PZU) aby potem spróbować pracy "na swoim". Jest założycielem sklepu i portalu Gadżety Trenera. Wdraża gry i gamifikacje w biznesie od ponad 6-ciu lat (od 4 w One2tribe). Ula lubi raporty, procesy i konkrety - całkiem jakby nie była psychologiem.
  • Wojtek Ozimek - jeden z założycieli One2tribe. Zaczynał pracę w IT w smutnych projektach dla bankowości i telekomunikacji (od programisty do szefa rozwoju dużej spółki). Uciekając od tego  poszedł w kierunku gier i rozwiązań społecznościowych (do dzisiaj żałuje). A potem przez ostatnie prawie 20 lat tworzył: gry lokalizacyjne, społecznościowe, konsolowe, PC, mobilne, edukacyjne dla dzieci oraz do kasyn w Azji dla dorosłych. Wojtek pracował także z firmami takimi jak 11 bit studios (gdzie zasiadał w Radzie Nadzorczej), CD Projekt (Witcher Versus), Egmont (grywalizowane książki dla dzieci wydawane w 26 językach) czy EA Mobile (Chillingo).  A teraz używa wszystkich tych doświadczeń do budowy biznesu opartego o platformę motywacyjną (z silnym elementem gamifikacji). Co mu od 6-ciu lat chyba wychodzi.  Wojtek jako osoba z IT lubi opowiadać o psychologii.
  • Kuba Urbaniak - psycholog społeczny, zajmujący się projektowaniem i rozwojem platformy Tribeware. Do technologii powrócił po długim pobycie w górnych rejonach świata marketingu (był między innymi dyrektorem zarządzającym agencji MRM Worldwide czy zajmował się  kampaniami w nowych mediach w Bauer i Mobime). Kuba łączy u nas "no-bullshit-approach" z rozsądnym podejściem do analizy danych. Od kilku lat próbuje uciec od słowa gamifikacja w kierunku czegoś bardziej konkretnego i z tego powodu doskonale nadaje się do naszego blogowego towarzystwa. Kuba jako psycholog lubi opowiadać o IT.
  • Radek Marter - Partner Zarządzający w One2tribe, który trafił do nas z branży farmaceutycznej i marketingowej. Jego unikatowe umiejętności dopełniają: doświadczenie w zakresie rynku gier (od 7-miu lat zasiada w Radzie Nadzorczej 11 bit studios S.A.) oraz wiedza dotycząca rozwoju trendów technologicznych. Radek jako osoba z biznesu lubi opowiadać (po prostu).
  • Paula Soliwoda - Psycholog i doświadczony trener.  W naszych projektach wdraża rozwiązania motywacyjne i projektuje procesy zmian w organizacjach. Jestem też nauczycielem akademickim w Instytucie Pedagogiki i Psychologii Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie. Jako Założyciel i główny trener Centrum Rozwoju i Szkoleń MasterMind szkoli również z umiejętności społecznych, komunikacyjnych i efektywności osobistej. Paula wie jak opowiadać.